Wiadomości

  • 23 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1802

Policjanci poszukują sprawców i świadków zdarzeń drogowych

Stróże prawa poszukują świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Do kilku z nich doszło na drogach Czechowic-Dziedzic.

policja, radiowóz
Policjanci poszukują sprawców i świadków zdarzeń drogowych · fot. Urząd Marszałkowski


Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 85 712 63 lub 47 85 712 60.

  • 19 grudnia 2022 roku około godziny 16.30 w Czechowicach-Dziedzicach na drodze DK-1 w rejonie z ulicą Ligocką - kierunek Bielsko-Biała , nieustalony kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą w kolorze szarym nie zachował należytej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu, czym doprowadził do kolizji z pojazdem m-ki Toyota, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


  • 24 grudnia 2022 roku w godzinach pomiędzy 9.00 a 9.30 na parkingu sklepu Kaufland przy ul. Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach , nieustalony kierowca , nieustalonym pojazdem doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego samochodu marki Mazda, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


  • 30 grudnia 2022 roku pomiędzy godziną 7.50 a 8.05 w Czechowicach-Dziedzicach na terenie sklepu Biedronka przy ul. Legionów 90, kierowca nieustalonego pojazdu najechał na zaparkowany samochód m-ki Toyota, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.