Wiadomości

  • 26 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2637

[WIDEO, FOTO] "Aktywne ferie" z MOSiRem na finiszu

Powoli kończą się ferie zimowe. Na finiszu jest także zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach akcja "Aktywne ferie".

"Aktywne ferie" z MOSiRem 2023 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice; UM Czechowice-Dziedzice


W tym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował szereg ciekawych zajęć, wyjść i wycieczek. Nie zabrakło też rywalizacji sportowej. W pierwszym tygodniu ferii rozegrano turniej siatkówki, natomiast tydzień później, w środę 25 stycznia na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 dzieci i młodzież rywalizowały w turnieju piłki koszykowej. Frekwencja zaskoczyła organizatorów, bowiem do zawodów zgłoszono aż 19 drużyn - nie tylko z terenu gminy Czechowice-Dziedzice, ale także miejscowości ościennych.Przed dziećmi i młodzieżą jeszcze dwa dni zajęć. W czwartek zaplanowano zajęcia na czechowickiej strzelnicy oraz wyjście do kina. Cykl "Aktywnych ferii" zakończy nocny maraton filmowy z Harrym Potterem.

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.