Wiadomości

  • 26 stycznia 2023
  • 30 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2490

Kluby sportowe będą mogły otrzymać wsparcie finansowe

Kluby sportowe będą mogły składać oferty w otwartym konkursie na zadania publiczne województwa śląskiego w dziedzinie kultury fizycznej "Program Klub". Jego ogłoszenie jest zaplanowane na pierwszy kwartał 2023 roku.

Kluby sportowe będą mogły otrzymać wsparcie finansowe
Kluby sportowe będą mogły otrzymać wsparcie finansowe · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach - "promując i wspierając wszelkie działania związane z podejmowaniem aktywności fizycznej i prozdrowotnej" - zachęca wszystkie kluby sportowe, współpracujące i korzystające ze wsparcia finansowego gminy (m.in. w ramach konkursów grantowych na wsparcie rozwoju sportu oraz wsparcie realizacji zadań publicznych) za pośrednictwem CEE, do składania ofert w otwartym konkursie na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury fizycznej "Program Klub" organizowanym przez Zarząd Województwa Śląskiego, którego ogłoszenie jest zaplanowane na pierwszy kwartał 2023 roku.

Konferencja szkoleniowa dotycząca prawidłowego składania ofert we wspomnianym programie odbędzie się 6 lutego o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej na Stadionie Śląskim przy ul. Katowickiej 10 w Chorzowie.

Zgłoszenia udziału w konferencji należy przesyłać do piątku, 27 stycznia, na adres e-mail: wojciech.glowkowski@slaskie.pl. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy, nazwę reprezentowanego klubu sportowego oraz adres e-mail. Decyduje kolejność zgłoszeń.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.