Wiadomości

  • 29 stycznia 2023
  • 31 stycznia 2023
  • wyświetleń: 7735

SP nr 8 obchodzi 50. urodziny! Szkoła poszukuje pamiątek

W tym roku szkolnym Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Kusocińskiego będzie obchodziła 50-lecie swojego istnienia. Każdy jubileusz skłania do refleksji nad mijającym czasem, dlatego też placówka poszukuje pamiątek związanych z jej historią.

SP nr 8 obchodzi 50. urodziny! Szkoła poszukuje pamiątek
SP nr 8 obchodzi 50. urodziny! Szkoła poszukuje pamiątek · fot. Z archiwum Szkoły Podstawowej nr 8


- 50-lecie szkoły staje się okazją do wspomnień, które na zawsze pozostały w pamięci wielu pokoleń - czas je porządkuje, dodaje blasku, a dźwięk szkolnego dzwonka przywołuje je ponownie. Choć czasu nie da się zatrzymać, warto wracać do tych chwil. Każdy zakątek szkolnych korytarzy i sal lekcyjnych, dzisiaj do nas przemawia, łączy bowiem przeszłość z teraźniejszością - podkreśla dyrekcja i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach.

- W związku z tym chcemy stworzyć wystawę fotografii "Nasza szkoła w obiektywie". Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc - dodaje.

Jeżeli posiadacie szczególne pamiątki ze swoich szkolnych lat lub archiwalne zdjęcia, które upamiętniają szczególny dla Was dzień, ciekawe zdarzenie lub wyjątkową postać z dziejów Szkoły Podstawowej nr 8 - można skontaktować się telefonicznie z SP nr 8:
  1. telefonicznie: 603 707 921 lub 32 215 36 47,
  2. e-mailowo: sp8czechowice_dziedzice@onet.pl.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.