Wiadomości

  • 21 lutego 2023
  • 24 lutego 2023
  • wyświetleń: 2860

Ostatnie imprezy w kultowym klubie. Będą pamiątkowe koszulki!

Za nami:

Przed nami ostatni weekend w kultowym Klubie Klimat. Rozpocznie się już w piątek, 24 lutego od "Oficjalnego zamknięcia Klubu Klimat" - podczas tego wydarzenia zostaną rozdane pamiątkowe koszulki .

Kultowy klub znika  z mapy miasta. Impreza na oficjalne zamknięcie
Jeszcze jedna impreza w kultowym klubie! Będą pamiątkowe koszulki · fot. Facebook / Klub Klimat


- To już oficjalne! 24 lutego zobaczymy się na ostatniej imprezie Elite Events w Klubie Klimat. Po ponad 20 latach działalności imprezowe serce miasta znika z mapy Bielska-Białej. Zapraszamy wszystkich fanów Klubu Klimat, których wiążą z tym miejscem niezapomniane wspomnienia. Nikogo nie może tam zabraknąć!
To ostatni imprezowy piątek w najlepszym klubie w mieście! Gruba impreza do godziny 5.00! Podczas imprezy rozrzucimy w tłum pamiątkowe koszulki z oficjalnego zamknięcia Klubu Klimat!
- zapowiada Klub Klimat.

Loading...


Przypomnijmy, w minioną sobotę, 18 lutego, w klubie odbyła się impreza pod nazwą "Żegnamy Klimat". Warto dodać, że w sobotę, 25 lutego odbędzie się ostatnia impreza ze Student Project, a w niedzielę, 26 lutego koncert Kamila Bednarka.

Przypomnijmy, jak portal czecho.pl informował 4 lutego w artykule "Kultowy klub znika z mapy Bielska-Białej. Działał ponad 20 lat", o zamknięciu Klubu Klimat poinformowano w mediach społecznościowych. - Kochani, ciężko nam pisać tą wiadomość długo zwlekaliśmy... ale nadszedł ten czas żeby Was poinformować... Wszystko co dobre kiedyś się kończy... Po ponad 20 latach nieprzerwanej działalności KLUB KLIMAT kończy swoją działalność - napisali właściciele obiektu.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj