Wiadomości

  • 24 lutego 2023
  • wyświetleń: 1204

Jeśli chcesz ciekawie spędzić czas z dzieckiem koniecznie to przeczytaj!

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy do udziału w popołudniowych zajęciach Klubu Malucha Puchatek, który od 12 lat działa przy Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach-Dziedzicach. Klubik to kreatywne zajęcia z aktywnym udziałem rodzica, dedykowane maluszkom od 17 m-ca do 3 lat. Autorski program powstał z myślą o dzieciach, które nie chodzą do przedszkola ani żłobka aby zapewnić im kontakt z grupą rówieśniczą a docelowo mniej stresującą adaptację w przedszkolu.

Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach- Dziedzicach.


Głównym bohaterem zajęć jest miś - Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i wprowadza je w tematykę zajęć. W trakcie spotkań dzieci śpiewają, tańczą, grają na instrumentach, malują a przede wszystkim poznają rówieśników, uczą się bycia w grupie i doskonale się bawią.

Otwieramy nabór do nowych grup, które będą się spotykały w środy o godz. 17.00 (grupa młodsza) i 18.00 (grupa starsza). Zajęcia poprowadzi p. Olga Gola (pedagog, oligofrenopedagog, nauczyciel z pasją i ogromnym sercem)

Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach- Dziedzicach.
Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach- Dziedzicach.


Koszt zajęć:
  • 120 zł (w tym 4 spotkania).


Informacje i zapisy:


Adres:
Czechowice-Dziedzice, ul. Hutnicza 9 budynek przedszkola.

Można jeszcze dołączyć do grupy przedpołudniowej. Zajęcia odbywają się w czwartki o godz. 10.00 w Miejskiej Bibliotece w Czechowicach-Dziedzicach.

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Szkolna 47/31

kom. 509-857-687

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj