czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2023
  • dzisiaj, 14:00
  • wyświetleń: 5603

[FOTO] Tych śmieci nie powinno tam być... Zebrali ich kilka ton...

W sobotę, 25 marca odbyła się akcja sprzątania gminy Czechowice-Dziedzice pod nazwą "Wiosenne porządki". Na wydarzenie, które odbyło się w trzech miejscach, zaprosili czechowicki Urząd Miejski oraz firma Sanit-Trans.

Reklama

"Wiosenne porządki" - akcja sprzątania gminy Czechowice-Dziedzice - 25.03.2023 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Do 8 marca można było zgłaszać lokalizacje, w których, według mieszkańców, powinna była zostać przeprowadzona akcja "Wiosenne porządki". Tereny zielone, wymagające uporządkowania, można było zgłaszać drogą e-mailową oraz poprzez media społecznościowe gminy. Mieszkańcy wytypowali trzy lokalizacje: zagajniki przy Parku Świętej Barbary, przy ulicy Zamkowej, a także przy ulicy Orzeszkowej.

"Wiosenne porządki" - akcja sprzątania gminy Czechowice-Dziedzice - 25.03.2023 · fot. Facebook / MDP OSP Dziedzice; MDP OSP Lipowiec; OSP Bronów


Tuż po wydarzeniu gmina Czechowice-Dziedzice podsumowała je w mediach społecznościowych. - Na szczegółowe podsumowanie dzisiejszej akcji przyjdzie jeszcze czas, ale tak na gorąco dziękujemy wszystkim osobom, które zrobiły w sobotnie przedpołudnie kawał dobrej roboty! BRAWO! - napisał czechowicki samorząd.

Miejsca, w których odbędzie się akcja "Wiosenne porządki" · fot. Facebook / Gmina Czechowice-Dziedzice


W akcji wzięły udział między innymi Młodzieżowe Grupy Pożarnicze OSP Dziedzice, OSP Lipowiec oraz OSP Bronów. Czekamy na szczegółowe podsumowanie sobotniej akcji, jednak już wiemy, że zebrano kilka ton odpadów.

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.