Wiadomości

  • 7 marca 2023
  • wyświetleń: 1332

Odtwarzają drogi po budowie kanalizacji. Utrudnienia

O utrudnieniach związanych z odtworzeniami dróg po budowie kanalizacji i wodociągów informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach. Roboty ruszyły w poniedziałek, 6 marca.

objazd, zakaz wjazdu, roboty drogowe
fot. um.czechowice-dziedzice.pl


- W związku z prowadzonymi pracami budowlano-montażowymi (prace odtworzeniowe), związanymi z budową kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w ramach kontraktu nr IV "Budowa kanalizacji sanitarnej i modernizacja sieci wodociągowej na obszarze Czechowic-Dziedzic - Południe. Część 1" informujemy o planowanym rozpoczęciu robót oraz przewidywanych utrudnieniach z tym związanych na ulicy Kostki-Napierskiego - możemy przeczytać w komunikacie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Prace są prowadzone na ulicy Kostki Napierskiego - od skrzyżowania z ul. Podlarysz do skrzyżowania z ul. Legionów - od poniedziałku, 6 marca.

Przewidywane utrudnienia w ruchu drogowym to utrudniony dojazd do posesji, w razie potrzeby zamknięcie odcinka drogi, a także zwężenie jezdni.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.