czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2023
  • wyświetleń: 1475

[FOTO] Kompilacja samic i samców z naszej gminy i okolicy

W minionym tygodniu obchodziliśmy Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn. Z tej okazji profil "Za miastem, czyli przyroda Czechowic-Dziedzic i okolic" przygotował ciekawe zestawienie samic i samców zwierząt, które można spotkać w naszej gminie.

Reklama

Samice zwierząt i ptaków z gminy Czechowice-Dziedzice · fot. Wojciech Kaprzyk


W środę, 8 marca, czyli w Międzynarodowy Dzień Kobiet, profil podzielił się zdjęciami samic. - Wszystkim samicom życzymy wszystkiego najlepszego w dniu ich święta. Zazwyczaj w przyrodzie, odmiennie niż w świecie ludzi, to samce są ciekawsze pod kątem wyglądu. W tym aspekcie, świat ludzi, jest znacznie lepszy - napisał Wojciech Kaprzyk, administrator strony.

Samce zwierząt i ptaków z gminy Czechowice-Dziedzice · fot. Wojciech Kaprzyk


Z kolei 10 marca, czyli w Dzień Mężczyzn, pojawiły się zdjęcia samców. - I jest, nadeszło długo oczekiwane święto, z okazji którego przedstawiam wam małą kompilację samców z naszej gminy i okolicy. Jak wspomniałem w poprzednim poście, w przyrodzie samce zwykle są ciekawsze na zewnątrz. Koziołek sarny z pierwszej fotografii, zaprezentował nawet swoje męskie atrybuty. Wszystkim samcom życzymy przynajmniej tego samego, czego życzyliśmy samicom, w dniu ich święta - możemy przeczytać w piątkowym poście.

Więcej ciekawych zdjęć przyrody naszej gminy możecie znaleźć na profilu "Za miastem czyli przyroda Czechowic-Dziedzic i okolic" na Facebooku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.