Wiadomości

  • 15 marca 2023
  • 19 marca 2023
  • wyświetleń: 6441

[FOTO] Parlamentarzyści PO w naszym mieście. Otwarte spotkanie

W ramach akcji #TuJestPrzyszłość parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej zapraszają w marcu na otwarte spotkania w województwie śląskim. Jedno z nich odbyło się w piątek, 17 marca w Czechowicach-Dziedzicach.

Otwarte spotkanie z parlamentarzystami PO w Czechowicach-Dziedzicach - 17.03.2023 · fot. materiały prasowe


Na spotkaniu otwartym w biurze Platformy Obywatelskiej RP powiatu bielskiego obecni byli posłowie Mirosława Nykiel, Krystyna Sibińska i Paweł Kowal oraz senatorowie Agnieszka Gorgoń-Komor i Marcin Bosacki. Jak przyznają politycy, frekwencja dopisała.

- Bardzo dziękujemy za prawie 2 godzinną dyskusję na spotkaniu otwartym w Czechowicach-Dziedzicach - napisała w mediach społecznościowych Mirosława Nykiel.

Loading...


- Zainteresowanie mieszkańców przeszło nasze oczekiwania i możliwości lokalowe. Cieszymy się, że mieszkańcy chcą rozmawiać, dyskutować i proponować rozwiązania dotyczące przyszłości, a także bardzo aktywnie uczestniczyć w Obywatelskiej Kontroli Wyborów. Piszemy program spotykając się z Wami podczas konstruktywnych rozmów w całej Polsce. #TuJestPrzyszłość to hasło po którym odbywają się dziesiątki spotkań w województwie śląskim w ten weekend. Spotkanie w Czechowicach-Dziedzicach to jedno z wydarzeń, które zostało zaplanowane w niewielkich miastach i powiatach. Dziękujemy za przybycie na dzisiejsze spotkanie otwarte z naszymi parlamentarzystami - mówi Beata Anna Łukowicz - Przewodnicząca Koła Powiatowego nr 1 Platformy Obywatelskiej.

- Tylko będąc blisko mieszkańców możemy razem budować przyszłość. Zapraszamy do powiatowego biura Platformy Obywatelskiej RP w Czechowicach-Dz. To już ponad rok, gdy jesteśmy jako powiatowa Platforma Obywatelska RP ponownie w Czechowicach-Dziedzicach. Podczas naszych dyżurów (każda środa w godz. 17.00-18.30) rozwiązujemy problemy mieszkańców - dodaje.

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.