czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 marca 2023
  • wyświetleń: 202

Baseus - czy to sprawdzony producent elektroniki?

Materiał partnera:

Na rynku elektronicznym zmienność jest spora. Nieustannie pojawiają się nowe marki, jednak nie wszystkie są godne zaufania. Czy Baseus należy do tych, którym warto się przyjrzeć i wybrać jej produkty? Sprawdź, co to za firma, co ją wyróżnia i co użytkownicy sądzą o jej produktach.

ladowarka i kabel usb typu c na bialym tle


Baseus - historia markiMarka Baseus jest bardzo świeża, ponieważ jej początki sięgają dopiero 2011 roku. Mimo to dzisiaj produkty sygnowane jej logo są już dobrze rozpoznawane na kilku kontynentach. Niewątpliwie duża w tym zasługa szerokiej sieci dystrybucji producenta. Otóż, choć Baseus jest nową marką, stoją za nią ludzie z dużym doświadczeniem w branży. Jej właścicielem jest Shenzen Besing Technology Co. Limited. Jest to międzynarodowe przedsiębiorstwo technologiczne, powstałe już w 1986 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Chinach i to głównie tam prowadzona jest produkcja akcesoriów Baseus, jak i produktów innych marek producenta.

W pierwszych latach obecności na rynku działania Baseus skupiały się na produkcji akcesoriów do telefonów, ze szczególnym naciskiem na sprzęt ułatwiający korzystanie ze sprzętu mobilnego w czasie podróży samochodem. Z czasem postanowiono rozszerzyć działalność, przez co dzisiaj w ofercie znajdziemy już 11 rozbudowanych kategorii produktowych. Wśród nich między innymi sprzęt audio, akcesoria do domu, a także wiele produktów służących ładowaniu sprzętu elektronicznego, w tym nawet dronów.

Akcesoria oparte na użytkownikuNazwa marki Baseus nie jest przypadkowa. Pochodzi ona od angielskiego zwrotu: "base on user", czyli "oparte na użytkowniku". Producent szczyci się zwracaniem szczególnej uwagi na użytkowników, projektując każdy sprzęt z myślą o jego rzeczywistych potrzebach. Dotyczy to zarówno funkcjonalności urządzeń, jak i ich estetyki oraz ceny. Jak na parametry i jakość akcesoriów Baseus, ich ceny są niezwykle przystępne.

Co oferuje Baseus?Czas przedstawić ofertę produktów marki Baseus. Obecnie asortyment jest bardzo bogaty, przy czym niektóre kategorie zdecydowanie dominują pod względem liczby pozycji, które się w nich znajdują. Niewątpliwie Baseus to specjalista w zakresie produkcji osprzętu służącego do ładowania sprzętów elektronicznych. Firma posiada liczne ładowarki o rozmaitych parametrach, powerbanki o zróżnicowanej pojemności, a także wszelkiego rodzaju kable. W ofercie nie mogło zabraknąć ładowarek do ładowania indukcyjnego, a także przejściówek do różnych wejść przewodów. Jednak to nie wszystko, dzisiaj Baseus jest też producentem między innymi paneli fotowoltaicznych, czy specjalistycznego sprzętu do wykrywania kamer.

Opinie użytkownikówW przypadku każdej nowej marki początkowo użytkownicy są bardzo podejrzliwi wobec jakości oferowanego sprzętu. Jednak akcesoria i urządzenia Baseus dosyć szybko zostały docenione, przede wszystkim za połączenie funkcjonalności, estetyki i trwałości z atrakcyjnymi cenami. Większość opinii użytkowników jest co najmniej umiarkowanie pozytywna, przez co śmiało można polecić ofertę tej marki.