Wiadomości

  • 5 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 1538

Jak będą kursować autobusy w okresie świąt? Podano szczegóły

Za nami:

PKM Czechowice-Dziedzice oraz MZK Bielsko-Biała podały komunikat na temat kursowania swoich autobusów podczas zbliżającej się Wielkanocy.

Autobus PKM Czechowice-Dziedzice
Autobus PKM Czechowice-Dziedzice · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


Kursowanie autobusów PKM Czechowice-Dziedzice podczas WielkanocyW dniach 6, 7 i 11 kwietnia autobusy PKM będą kursować według rozkładu obowiązującego w dni wolne od nauki szkolnej. W tym okresie nie będą kursowały autobusy linii 1s oraz pozostałe kursy oznaczone literą "S" na liniach 2, 3, 4, 5 i VII. W sobotę, 8 kwietnia autobusy kursują według rozkładu obowiązującego w soboty. Autobus linii nr 8 będzie kursował zgodnie z rozkładem jazdy.

Jak będą kursować autobusy w okresie świąt? Podano szczegóły
Jak będą kursować autobusy w okresie świąt? Podano szczegóły · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


Kursowanie autobusów MZK Bielsko-Biała podczas WielkanocyW sobotę, 8 kwietnia autobusy MZK Bielsko-Biała będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty wyłącznie do godziny 18.00 - odjazdy ostatnich kursów z przystanków początkowych będą realizowane o godzinie 18.00, z wyłączeniem linii nr 50, która wykona ostatni kurs z Czechowic-Dziedzic o godzinie 18.10.

W Niedzielę Wielkanocną pojazdy MZK będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w święta - wyłącznie w godzinach od 9.45 do 18.00.

Z kolei w Poniedziałek Wielkanocny autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele.

Jak będą kursować autobusy w okresie świąt? Podano szczegóły
Jak będą kursować autobusy w okresie świąt? Podano szczegóły · fot. Wydział Komunikacji UM BB

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.