Wiadomości

  • 6 kwietnia 2023
  • 25 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 10194

[ZDJĘCIA] Rajd rowerowy z okazji Dnia Ziemi!

"Ziemia nasz dom - chrońmy ją" - pod takim hasłem odbył się w sobotę, 22 kwietnia rajd rowerowy z okazji Dnia Ziemi. Na wydarzenie zaprosili radny Jerzy Bożek i Dariusz Przystał, którzy przy organizacji współpracowali z Centrum Edukacji Ekologicznej.

Rajd rowerowy z okazji Dnia Ziemi - 22.04.2023 · fot. Dariusz Przystał; CEE Czechowice-Dziedzice


W rajdzie uczestniczyło około 80 osób. Wśród nich przez chwilę był redaktor naszego portalu. Rowerzyści przejechali około 34 kilometry, z przerwą na półmetku. Rajd wystartował o godzinie 10.00 przy czechowickim Centrum Edukacji Ekologicznej, a osoby z Ligoty i okolic wyjechali o godzinie 9.15 spod Domu Kultury w Ligocie - Miliardowicach.

To kolejna część obchodów tegorocznego Dnia Ziemi w Czechowicach-Dziedzicach obok środowych warsztatów i akcji sadzenia drzew, piątkowego rozstrzygnięcia konkursów ekologicznych i uroczystości odsłonięcia znaczników 19. południka wraz z pokazami astronomicznymi.

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.