Wiadomości

  • 23 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 1634

Plac zabaw przy ul. Hutniczej zostanie doposażony

Plac zabaw przy ulicy Hutniczej w Czechowicach-Dziedzicach już wkrótce zyska nowe urządzenia. Właśnie ogłoszono przetarg do doposażenie obiektu.

Park Miejski Lasek, Plac zabaw, huśtawka
Plac zabaw - zdj. ilustracyjne · fot. czecho.pl


Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych zestawu zabawowego złożonego ze zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej i grą integracyjną "kółko i krzyżyk". Wysokość swobodnego upadku z podestu wieży to 1,36 m.

W ramach zamówienia przewidziano także m.in. montaż zestawu zabawowego oraz wykonanie nawierzchni bezpiecznej z ażurowych płyt gumowych (płyta przerostowa) o grubości 23 mm pod urządzeniami zabawowymi. Maty przerostowe muszą posiadać niezbędny atest PZH, Certyfikat HIC 3,4 m oraz spełniać normy unijne.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mają czas na składanie swoich ofert do godziny 12.00 w czwartek, 20 kwietnia. Termin związania ofertą to 30 dni, z kolei czas realizacji zadania przewidziano do 56 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.