Wiadomości

  • 14 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 3684

[FOTO] Przejazdy kolejowe na ul. Barlickiego ponownie zamknięte

Wykonawca przebudowy czechowickiego węzła kolejowego poinformował o ponownym zamknięciu przejazdów kolejowych na ulicy Barlickiego.

Roboty prowadzone na przejazdach kolejowych na ul. Barlickiego - 12.04.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


O ponownym zamknięciu przejazdów kolejowych poinformował portal czecho.pl Janusz Uszok, przewodniczący osiedla Tomaszówka. Jak przekazał, przeprawa jest zamknięta od środy, 12 kwietnia. Przewiduje się, że taki stan rzeczy potrwa do około połowy czerwca.

Roboty prowadzone na przejazdach kolejowych na ul. Barlickiego - 12.04.2023
Roboty prowadzone na przejazdach kolejowych na ul. Barlickiego - 12.04.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Obecnie wykonawca prowadzi dalsze prace przy wjazdach do firm znajdujących się na terenie byłej Rafinerii Czechowice. Co ważne, wytyczono przejście dla pieszych i rowerzystów. Objazd dla samochodów poprowadzono ulicami Prusa i Łukasiewicza.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego

Od 2019 roku trwa przebudowa czechowickiego węzła kolejowego. Dzięki niej przebudowano stacje Czechowice-Dziedzice, Zabrzeg oraz Goczałkowice-Zdrój. Wymieniono także między innymi tory oraz elementy sieci trakcyjnej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj