Wiadomości

  • 15 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 3801

[FOTO] Pożar osobówki. Samochód doszczętnie spłonął!

W sobotę, 15 kwietnia o godzinie 1.13 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy ul. Komorowickiej w Czechowicsch-Dziedzicach. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej i patrol policji.

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Komorowickiej w Czechowicach-Dziedzicach - 15.04.2023 · fot. Facebook / OSP Lipowiec


Po dojeździe strażaków na miejsce stwierdzono, że samochód marki Renault Thalia w całości objęty jest ogniem. Działania zastępów polegały na ugaszeniu pożaru i przelaniu wraku pojazdu. Ponadto schładzano zbiornik z gazem i zakręcono zawór.

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Na miejscu pracowały 2 zastępy straży pożarnej z czechowickiego posterunku zamiejscowego PSP, a także 1 z OSP Lipowiec. Na miejscu był także patrol policji. Przyczynę pożaru ustalają policjanci.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.