Wiadomości

  • 15 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 5504

[FOTO] Groźne zdarzenie na DK-1. Droga była zablokowana

Do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym z naczepą doszło w sobotę, 15 kwietnia około godziny 7.00 na drodze krajowej numer 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Interwencja służb ratunkowych na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 15.04.2023 · fot. OSP Lipowiec; Nadesłane przez czytelników


Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 6.47. Doszło do niego na pasie w kierunku Katowic, w rejonie skrzyżowania z ulicą Cienistą. Zderzyły się ciężarowy DAF oraz osobowy Citroen.

Jak przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, przyczyną zdarzenia była nieprawidłowa zmiana pasa ruchu przez kierowcę ciężarowego DAFa.

Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Jego uczestnicy byli trzeźwi. Kierowca ciągnika siodłowego z naczepą został ukarany mandatem karnym.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.