Wiadomości

  • 18 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 403

Kubek termiczny jako narzędzie reklamowa - czy to może się udać?

Materiał partnera:

Kto nie marzy o tym, aby posiadać prywatny, w pełni spersonalizowany kubek termiczny z własnym nadrukiem? W rzeczywistości może być on spełnieniem czegoś więcej niż tylko potrzeby własnego ego. Taki przedmiot z pewnością sprawdzi się jako element szerszej kampanii reklamowej.

Kubek termiczny


Dlaczego lubimy kubki termiczne?Dziś sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie życia bez kubka termicznego. Z pewnością przyda się on w trakcie przebywania w chłodnym otoczeniu. Jego hermetyczna i termoizolacyjna konstrukcja długo utrzyma ciepło. Kubki nadają się do przechowywania kawy, herbaty i wielu innych napojów. Warto je zabrać ze sobą również latem, gdyż zabezpieczą chłodny napój przed dostępem ciepła. Co więcej, są to pojemniki wszechstronne i ergonomiczne. Użytkownik może je zabrać do plecaka, torby podróżnej, samochodu (w desce rozdzielczej są specjalne wgłębienia), a nawet do środków komunikacji miejskiej.

Kubek termiczny z nadrukiem - warto, czy nie?Profesjonalnie wykonany kubek termiczny z własnym nadrukiem to nie tylko zwykły gadżet. To przede wszystkim:

  • przedmiot, który jest zauważalny i generuje ogromną liczbę kontaktów marketingowych,
  • akcesorium, które budzi pozytywne skojarzenia (ciepło, komfort, bezpieczeństwo),
  • przedmiot codziennego użytku, który można wszędzie zabrać ze sobą,
  • doskonały pomysł na upominek, który z pewnością ucieszy każdego,
  • pojemnik, który będzie służył obdarowanej osobie przez bardzo długi czas,
  • artykuł, który z pewnością każdemu przypadnie do gustu.


Jak zadrukować powierzchnię kubka?Chcąc mieć swój indywidualny kubek termiczny z własnym nadrukiem, trzeba wybrać odpowiednią technikę drukowania dostosowaną do jego rodzaju. Stworzenie estetycznego wzoru graficznego na powierzchni metalowej jest możliwe np. za pomocą oddziaływania lasera lub lakierowania. Obydwie metody gwarantują bardzo dużą precyzję. Niemniej w przypadku metody laserowej nadrukowany wzór jest trwalszy, gdyż zapewnia maksymalną ochronę przed ścieraniem.

Jak wykorzystać marketingowy potencjał kubków termicznych?Kubek termiczny z własnym nadrukiem można ofiarować bliskim, kontrahentom, wspólnikom, a nawet klientom. Można go wykorzystać w roli funkcjonalnego "bonusu", który będzie dostępny za darmo dla osób składających zamówienie powyżej określonej kwoty. Kubek sprawdzi się również jako wyposażenie stoiska reklamowego lub jako gadżet ofiarowany potencjalnym klientom. Jednym słowem - jest mnóstwo sposobów, by efektywnie wykorzystać potencjał kubka termicznego z nadrukiem. Z pewnością będzie on budził bardzo przyjemne skojarzenia z wybraną marką.