Wiadomości

  • 18 kwietnia 2023
  • 23 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 3390

W niedzielę będą utrudnienia w ruchu i w kursowaniu autobusów

Za nami:

W niedzielę, 23 kwietnia odbędzie się 51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy, którego półmetek odbędzie się na terenie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach. W związku z tym wydarzeniem wystapia utrudnienai w ruchu. Informuje o nich czechowicki Urząd Miejski.

49. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy - 24.04.2022
49. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy - 24.04.2022 · fot. UM Bielsko-Biała


Jak podaje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, przyjazd rajdowego peletonu do Czechowic-Dziedzic spodziewany jest w późnych godzinach porannych i przedpołudniowych. Na czas przejazdu rowerzystów zostaną zamknięte ulice: Orzeszkowej, Legionów, Zawiła, Chmielna, Lipowska, Zamkowa, Kotulińskiego, Mazańcowicka, Legionów - dojazd do MOSIR-u.

Na trasę drugiego etapu rajdu cykliści mają wyruszyć około godziny 12.30. Na czas przejazdu rowerzystów zamknięte zostana ulice: wyjazd z MOSIR-u, Łukowa, Łukasiewicza, Falista, Bestwińska, Dworcowa, Pocztowa, Legionów i Orzeszkowej.

Organizator wydarzenia - Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów przeprasza za wszelkie związane z organizacją rajdu utrudnienia.

Będą utrudnienia w kursowaniu autobusówUtrudnień muszą spodziewać się również pasażerowie autobusów PKM Czechowice-Dziedzice oraz MZK Bielsko-Biała. Jak poinformował czechowicki PKM, w niedzielę 23 kwietnia, w godzinach od 9.30 - 11.30 oraz 12.30 - 14.00, mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów linii nr 3, 5, 6 oraz VII. W tym samym czasie utrudnienia wystąpią także na linii nr 50 bielskiego MZK.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.