Wiadomości

  • 25 kwietnia 2023
  • 28 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 4649

Przyśpieszą prace. Zmiana planu asfaltowania ul. Węglowej

Za nami:

W tym tygodniu trwa położenie ostatniej - ścieralnej warstwy asfaltu na modernizowanym odcinku ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach. W związku z prowadzonymi pracami kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. UWAGA! Wykonawca poinformował o zmianie harmonogramu robót.

Asfaltowanie ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach
Asfaltowanie ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach · fot. UM Czechowice-Dziedzice


- Wykonawca modernizacji ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach przyśpieszy roboty. Asfaltowanie jezdni po stronie północnej odbędzie się w piątek 28 kwietnia, a nie jak pierwotnie planowano w sobotę 29 kwietnia. Zmiana terminu robót jest spowodowana niekorzystną prognozą pogody na najbliższą sobotę - poinformował w czwartkowe popołudnie czechowicki Urząd Miejski.

Na piątek, 28 kwietnia planowane jest asfaltowanie jezdni po stronie północnej i zamknięcie wlotów ulic Topolowej i Górniczej (od strony północnej). Ruch w obie strony odbywać się będzie wahadłowo, drugą połową jezdni ulicy Węglowej.

Aktualna informacja o związanych z planowanymi pracami zmianach w kursowaniu autobusów Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach dostępna jest na stronie internetowej PKM.

Przypomnijmy, pierwszy etap prac odbył się w środę, 26 kwietnia. Asfaltowano jezdnię po stronie południowej, przy zamknięto zamknięto wloty ulic Traugutta i ulica Górniczej (od strony południowej). Ruch w obie strony odbywał się wahadłowo, drugą połową jezdni ulicy Węglowej.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.