Wiadomości

  • 27 kwietnia 2023
  • 3 maja 2023
  • wyświetleń: 1726

Jak będą kursować autobusy w okresie majówki? Podano szczegóły

Za nami:

Przed nami długi majowy weekend. Wielu z nas wybiera się w podróż autobusami komunikacji miejskiej. Jak w tym okresie będą kursować pojazdy PKM Czechowice-Dziedzice i MZK Bielsko-Biała? Przewoźnicy opublikowali komunikaty w tej sprawie.

"Nowy" Solaris Urbino III PKM Czechowice-Dziedzice
Jak będą kursować autobusy w okresie majówki? Podano szczegóły · fot. PKM Czechowice-Dziedzice; Adrian Migdał


Kursowanie autobusów PKM Czechowice-Dziedzice w okresie majówkiW poniedziałek, 1 maja i w środę, 3 maja autobusy kursować będą jak w niedziele i święta.

Z kolei we wtorek, 2 maja autobusy kursować będą wg rozkładu feryjnego. W tym dniu nie będą kursowały autobusy linii 1s oraz pozostałe kursy oznaczone literą "S" na liniach nr 2, 3, 4, 5 i VII. Autobus linii nr 8 będzie kursował zgodnie z rozkładem jazdy.

Kursowanie autobusów MZK Bielsko-Biała w okresie majówkiW poniedziałek, 1 maja autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele.

We wtorek, 2 maja pojazdy bielskiego przewoźnika będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze wakacyjne (brak realizacji części kursów na liniach nr 6, 12, 24, 27, 28, 31, 34, 35L, 56, 57 oraz zawieszone kursowanie linii D).

Z kolei w środę, 3 maja autobusy bielskiego MZK będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.