Wiadomości

  • 28 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 1915

Jaka pogoda czeka nas w majówkę? Prognoza dla naszej gminy

Przed nami majówka. jaka pogoda czeka nas w tym okresie? Prognozę na dni od soboty 29 kwietnia do środy 3 maja przedstawił facebookowy profil Czecho Meteo Pogoda.

Pole rzepaku w Ligocie
Pole rzepaku w Ligocie · fot. Łukasz


Jak informuje profil Czecho Meteo Pogoda na Facebooku, w sobotę 29 kwietnia początkowo pokaże się trochę słońca. Jednak z czasem chmur zacznie przybywać, a te przyniosą przelotne opady deszczu, a nawet lokalne burze. Temperatury ukształtują się w granicach +15°C. Okresami powieje umiarkowany wiatr z kierunków południowo-zachodnich.

Z kolei niedziela, 30 kwietnia tylko początkowo może jeszcze przynieść trochę opadów. Później pokażą się także chwile ze słońcem. Temperatury będą balansować na granicy +13/+15°C. Wiatr zmieni kierunek na północno-zachodni.

Święto Pracy na obecną chwilę zapowiada się słonecznie w całym regionie, a temperatury wzrosną powyżej +15°C. Wiatr nie powinien nam dokuczać.

Drugi dzień maja przyniesie zmianę pogody. Zachmurzenie zacznie wzrastać aż do wystąpienia opadów deszczu. Południowo-zachodni wiatr stanie się bardziej odczuwalny. Temperatury powinny jeszcze przekroczyć +15°C.

Święto Konstytucji 3 Maja zapowiada się gorzej. Chmur oraz opadów nie zabraknie, a temperatury spadną do około +10°C. Północno-zachodni wiatr powieje umiarkowanie.

Jak zauważa profil Czecho Meteo Pogoda, są to wstępne prognozy. Szczegółowe przewidywania dotyczące pogody będzie można znaleźć na wspomnianym profilu codziennie, w godzinach popołudniowych.

Loading...

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.