Wiadomości

  • 5 maja 2023
  • wyświetleń: 1927

Będą nowe miejsca parkingowe przy ul. Junackiej

8 miejsc parkingowych powstanie przy ulicy Junackiej w Czechowicach-Dziedzicach. Gmina Czechowice-Dziedzice ogłosiła przetarg na wykonanie tej inwestycji w ramach przebudowy pasa drogowego.

Miejsce przy ul. Junackiej, gdzie powstaną miejsca parkingowe
Miejsce przy ul. Junackiej, gdzie powstaną miejsca parkingowe · fot. Dokumentacja projektowa


Przedmiot zamówienia "Przebudowa odcinka pasa drogowego ul. Junackiej w Czechowicach-Dziedzicach", obejmuje budowę 8 miejsc postojowych o wymiarach 6 x 2,5 m wraz z opaską dla pieszych o szerokości 0,55 m o nawierzchni z betonowej kostki brukowej.

Ponadto przewiduje się budowę schodów terenowych łączących opaskę przy miejscach postojowych z chodnikiem dla pieszych w dwóch lokalizacjach, a także montaż balustrad systemowych przy schodkach
przebudowę odcinka chodnika dla pieszych o szerokości 1,8 m i długości ok. 69,0 m, wykonanie skarpy z obsianiem trawą i zabezpieczenie istniejącej infrastruktury technicznej podziemnej.

Miejsce przy ul. Junackiej, gdzie powstaną miejsca parkingowe
Miejsce przy ul. Junackiej, gdzie powstaną miejsca parkingowe · fot. Dokumentacja projektowa


Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mają czas do godziny 12.00 we wtorek, 16 maja na przesyłanie swoich ofert. Termin związanie ofertą to 30 dni, a okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej to 5 miesięcy.

Kryterium oceny ofert to cena (waga: 60) oraz okres gwarancji (waga: 40). Według planu zamówień publicznych gminy Czechowice-Dziedzice na 2023 rok to 242 975,97 złotych.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.