Wiadomości

  • 5 maja 2023
  • wyświetleń: 1938

Widziałeś te zdarzenia? Policja poszukuje świadków

Mundurowi poszukują świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 85 712 63 lub 47 85 712 60.

policja, radiowóz, ilustracja
Widziałeś te zdarzenia? Policja poszukuje świadków · fot. Urząd Marszałkowski


  • 21 kwietnia pomiędzy godziną 7.50 a 8.10 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ulicy Mazańcowickiej z ulicą Katowicką, na wysokości zjazdu w stronę Czechowic-Dziedzic, kierujący pojazdem typu bus koloru białego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, czym doprowadził do najechania na tył pojazdu marki Audi, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


  • 24 kwietnia o godzinie 13.42 w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Piłsudskiego 8 kierujący nieustalonym pojazdem koloru brązowego, wykonując manewr cofania, doprowadził do kolizji z pojazdem marki BMW , po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.