Wiadomości

  • 12 maja 2023
  • 17 maja 2023
  • wyświetleń: 5067

Gmina zakończyła sprzedaż węgla dla gospodarstw domowych. Komunikat

Burmistrz Czechowic-Dziedzic informuje, że Gmina Czechowice-Dziedzice zakończyła sprzedaż paliwa stałego dla gospodarstw domowych na sezon grzewczy 2022/2023.

Gmina kończy sprzedaż węgla. Podano szczegóły i cennik
Gmina kończy sprzedaż węgla. Podano szczegóły i cennik · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Jak informowaliśmy w piątek, 12 maja, mieszkańcy gminy Czechowice-Dziedzice zainteresowani zakupem węgla, zobowiązani byli do złożenia wniosku o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych.

Do dokonania zakupu paliwa stałego uprawnione były osoby fizyczne w gospodarstwie domowym, które spełniały warunki uprawniające do dodatku węglowego.

Wnioski byī przyjmowane od poniedziałku, 15 maja. Szacunkowa ilość paliwa stałego do sprzedaży końcowej wynosiła około 110 ton, a cena za jedną tonę wynosiła 1680 zł.

W komunikacie z wtorku, 16 maja Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach poinformował, że gmina zakończyła sprzedaż paliwa stałego dla gospodarstw domowych na sezon grzewczy 2022/2023.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.