Wiadomości

  • 13 maja 2023
  • 15 maja 2023
  • wyświetleń: 6981

[FOTO] Seria podpaleń w Czechowicach-Dziedzicach?

W sobotę po godzinie 5.00 rano na terenie Czechowic-Dziedzic miała miejsce seria niegroźnych pożarów. W akcji gaśniczej brali udział strażacy z OSP Lipowiec oraz zastępy z posterunku zamiejscowego PSP JRG 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Piątkowy pożar zagajnika przy ul. Kanarków - 12.05.2023 · fot. OSP Lipowiec w Czechowicach-Dziedzicach


Do zaprószenia ognia przez osoby nieustalone doszło najpierw na ul. Legionów - tam palił się kosz na śmieci. Strażacy otrzymali zgłoszenie około godz. 5:30. Nie musieli długo czekać na kolejne. Chwilę później (około godz. 5:35) przystąpili do działań przy ul. Pawiej. Tam paliły się trawy i zarośla. Zniszczeniu uległo 10 metrów kwadratowych nieużytków. Podobny pożar miał miejsce przy ul. Kanarków. Strażacy rozpoczęli działania około godz. 5.55. Spaleniu uległo około 60 metrów kwadratowych traw i nieużytków. Warto wspomnieć, że również w piątek po godz. 14.00 palił się zagajnik przy ul. Kanarków - kilka metrów od miejsca sobotniego pożaru.

Sprawę w każdym z czterech przypadków bada policja.

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ochotnicza Straż Pożarna Lipowiec" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ochotnicza Straż Pożarna Lipowiec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ochotnicza Straż Pożarna Lipowiec" podaj