Wiadomości

 • 17 maja 2023
 • 18 maja 2023
 • wyświetleń: 1089

Premiera Inwestycji Apartamenty Zimowa w Goczałkowicach-Zdroju

Artykuł sponsorowany:

W malowniczej miejscowości Goczałkowice-Zdrój powstały nowe, komfortowe mieszkania oraz dwupoziomowe apartamenty z tarasami widokowymi. Inwestycja została zrealizowana przez firmę NEXX DEVELOPER, która na rynku nieruchomości jest obecna od 23 lat. Niewątpliwie zaletą Apartamentów Zimowa jest bliska lokalizacja z trasą DK1 a jednocześnie położenie w zielonej okolicy, niedaleko ogrodów Kapias oraz Jeziora Goczałkowickiego.Lokale prezentują wysoki standard deweloperski, wyposażone są w ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie oraz wszelkie instalacje. Do każdego lokalu przynależy miejsce postojowe. W ofercie znajduje się 46 mieszkań o powierzchni użytkowej metrażach 43-105m2. Mieszkania parterowe posiadają dostęp do tarasu i indywidualne ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach powstały balkony lub przestronne tarasy. Deweloper posiada w swojej ofercie aż 11 opcji wykończenia "pod klucz", co może ułatwić proces aranżacji wnętrza.Mieszkania są możliwe do odbioru już jesienią 2023r. i są dostępne w nowym programie rządowym na Pierwsze Mieszkanie - Bezpieczny Kredyt 2%, który ma być realizowany od lipca tego roku. Program ten ma wspomóc osoby do 45 roku życia, które chcą zakupić swoje pierwsze mieszkanie lub dom jednorodzinny. Osoby, które kwalifikują się na uzyskanie kredytu, to te, które nigdy nie były lub nie są właścicielami domu, mieszkania czy nie miały prawa do spółdzielczego lokalu. Maksymalna kwota kredytu to 500 tys. dla singli oraz 600 tys. dla gospodarstw domowych z co najmniej jednym dzieckiem, czy małżonkiem. Dopłata do rat kredytu, to różnica pomiędzy średnim oprocentowaniem pomniejszonym o marżę dla kredytów o stałej stopie w bankach kredytujących a oprocentowaniem 2 %. Dopłata do rat będzie przysługiwać przez 10 lat pod warunkiem, że w mieszkaniu/domu będzie prowadzone gospodarstwo domowe lub w trakcie trwania dopłaty właściciel nie sprzeda lub nie wynajmie nieruchomości. Maksymalna kwota wkładu własnego to 200 tys. złotych, nie ma natomiast limitu metrażu mieszkania.

Firma Nexx Developer obecnie realizuje wiele inwestycji na polskim rynku nieruchomości, możliwych do sfinansowania w Programie "Bezpieczny Kredyt 2%"
między innymi:
 • Park Moniuszki II w Mysłowicach,
 • Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich
 • Vanda Park w Chorzowie
 • Rajskie Wzgórze w Siemoni
 • Dębowe Zacisze w Gliwicach
 • Wzgórze Poetów w Gliwicach
 • Nove Villove w Gliwicach
 • oraz domów i apartamentów górach - Istebna, Koniaków, Ślemień, Szczyrk


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dewelopera www.nexx.pl oraz stroną inwestycji www.zimowaapartamenty.pl. Mieszkania są gotowe do obejrzenia po wcześniejszym umówieniu się z specjalistą ds. sprzedaży pod nr tel. 537 122 030.