Wiadomości

  • 21 maja 2023
  • wyświetleń: 1918

Sukces tenisistów stołowych MKS. Są Mistrzami Polski!

Młodzi tenisiści stołowi MKS Czechowice-Dziedzice Mistrzami Polski! W finałowym meczu turnieju rozgrywanego w Rzeszowie czechowiczanie pokonali faworyzowaną KTS Energę Toruń 3:0 i sięgnęli po wymarzony tytuł Drużynowych Mistrzów Polski Młodzików 2023!

Sukces tenisistów stołowych MKS. Są Mistrzami Polski!
Sukces tenisistów stołowych MKS. Są Mistrzami Polski! · fot. MKS Czechowice-Dziedzice - Ośrodek Szkolenia Tenis


Mimo rozstawienia drużyny czechowickiego MKS w turnieju dopiero z 5. numerem, pokazała w zawodach ogromną waleczność, dyscyplinę i koncentrację w trudnych momentach, pokonując w drodze po złoto, aż 3 rozstawione wyżej drużyny.

Drużynowymi Mistrzami Polski zostali Mateusz Wiśniewski (100% wygranych), Mateusz Orszulak oraz Maksymilian Gacek .

W meczu finałowym MKS Czechowice-Dziedzice - KTS Energa Toruń padły następujące wyniki:
  • M. Wiśniewski - P. Łącki 3:1
  • M. Orszulak - J. Krzyżanowski 3:2
  • Wiśniewski/ Orszulak- Łącki / Krzyżanowski 3:2


- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo wiemy jak ciężko na to pracowaliśmy! Przy tej pięknej okazji chcieliśmy w imieniu naszych dzieci, podziękować wszystkim, dzięki którym mogliśmy dzisiaj przeżywać wielką radość! - skomentował sukces zawodników MKS Czechowice Dziedzice - Ośrodka Szkolenia Tenisa Stołowego.

Warto dodać, że to nie jedyny sukces zawodników MKS Czechowice-Dziedzice, osiągnięty w sobotę. Zawodniczki sekcji koszykówki klubu wygrały finał Jr. WNBA! O tym osiągnięciu poinformujemy w osobnym artykule.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.