Wiadomości

  • 28 maja 2023
  • 14 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2609

Szkraby na Dzikim Zachodzie - wystąpi 40 małych tancerzy

Za nami:

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza 14 czerwca na występ "Szkraby na Dzikim Zachodzie". Licząca ponad czterdzieścioro dzieci grupa tancerzy i wokalistów po raz kolejny zaprezentuje publicznie swoje talenty i efekty całorocznej, ciężkiej pracy!

Najmłodszy tancerz ma prawie trzy lata, a najstarszy skończy w tym roku siedem. Od września ubiegłego roku dzieci przygotowywały nowy program artystyczny - Szkraby na Dzikim Zachodzie. Nad całością czuwał choreograf tańca współczesnego i nauczyciel wychowania przedszkolnego Joanna Distel.

Widzowie będą mogli obejrzeć układy taneczne wykonane przez najmłodszych "Indian" i "kowbojów" zamieszkujących Czechowice-Dziedzice i okolice. W trakcie występu odwiedzimy miasteczko na Dzikim Zachodzie, dowiemy się kogo opanowała gorączka złota, poznamy życie Indian i słynnego wodza Apaczów - Winnetou...

MDK zaprasza małych i dużych widzów! Wstęp wolny!

Szkraby na Dzikim Zachodzie - wystąpi 40 małych tancerzy

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj