Wiadomości

  • 23 maja 2023
  • wyświetleń: 652

Zamów materiały biurowe przez internet z rabatem 10%. Oferta dla biur, firm i szkół.

Materiał partnera:

Opłaca się zamawiać artykuły papiernicze przez internet. Oferta dla biur, firm i do domu, przy zakupie powyżej 800zł rabat nawet 10%.

przybory szkolne warszawa


Opłaca się zamawiać artykuły papiernicze przez internet. Oferta dla biur, firm i do domuIle płacisz za ryzę papieru do drukarki (dobrej jakości)? Ile kosztują tusze do Twojej drukarki? Czy nie kupujesz niektórych akcesoriów papierniczych, by obniżyć rachunek? Koszty prowadzenia nawet małej działalności w dużej mierze tworzą właśnie drogie zakupy do biura. Każda firma potrzebuje papieru do plotera, segregatorów, notatników. Przydatne są karteczki samoklejące i zakładki indeksujące. A to tylko niewielki ułamek podstawowych zakupów w papierniczym.

Przez internet kupujemy ubrania, buty, a nawet żywność, dlaczego więc nie kupować rzeczy do biura? Sklep papierniczy online to wygodne zakupy i przede wszystkim tanie. Która hurtownia ma atrakcyjne ceny?

Korzyści nie tylko dla lojalnych klientówProwadzenie firmy wiąże się z cyklicznymi zakupami artykułów papierniczych. Bez nich żadne biuro nie funkcjonuje. Dlatego warto rozważyć związaniem się z jednym sklepem na dłużej. Programy lojalnościowe najczęściej oferują hurtownie papiernicze, które zaopatrują biura, szkoły, instytucje, w materiały niezbędne do pracy biurowej. Świetnym przykładem tego typu hurtowni jest M&M Partners. Sklep stacjonarny mieści się w Warszawie, natomiast oferują również sprzedaż przez internet.

przybory szkolne warszawa


To co rzuca się w oczy, przeglądając ofertę M&M Partners, to ciekawy program lojalnościowy. Klienci otrzymują spersonalizowany system rabatowy- jednym słowem możesz otrzymać dobre ceny produktów, które często kupujesz. Przy cyklicznych zakupach i wydawaniu określonej kwoty na nie, możesz również otrzymać bon Sodexo. I to nadal nie koniec profitów dla lojalnych.

Sklep papierniczy online- ile kosztuje dostawa?O tym, czy zakupy są opłacalne, poza cenami artykułów biurowych, decydują koszty dostawy. W M&M Partners standardowa przesyłka, o wadze 10 kg, której suma wymiarów nie przekracza 220 cm, to koszt 15 zł, czyli praktycznie jak każdej innej przesyłki kurierskiej.

M&M Partners realizuje dostawy na terenie całego kraju. Co istotne hurtowania oferuje różne metody płatności. Dużą wygodą dla firm jest opcja płatności do 7 bądź 14 dni od momentu, w którym dostarczony został towar. Co prawda możliwość skorzystania z tej opcji wiąże się z dodatkowymi formalnościami, przesłaniem między innymi danych firmy, ale jest to dodatkowy czas na płatność. Można zapłacić również przy odbiorze, natomiast to wiąże się z dodatkowym kosztem, co raczej nie wpisuje się w strategie oszczędzania.

Nie tylko zakupy dla przedsiębiorcówHurtownia M&M Partners to miejsce w sieci, które zostało stworzone z myślą o każdym, kto poszukuje artykułów papierniczych wysokiej jakości, a przy tym w konkurencyjnych cenach. W tej hurtowni zakupy mogą robić nie tylko przedsiębiorcy. To sklep papierniczy dla wszystkich. Kupisz w nim papier do różnych drukarek, kalendarze, karteczki samoprzylepne, segregator na dokumenty a4 a także wiele innych, niezbędnych rzeczy.

M&M Partners oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm. Wsparcie na każdym etapie zakupów oraz po ich zrobieniu. Jeśli lubisz, gdy sprzedawca się o Ciebie troszczy, to w tym sklepie jest to standardem.