czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 stycznia 2008
  • wyświetleń: 2332

Policja szuka oszusta w Czechowicach

W dniu 18 stycznia około godziny 9.00 ofiarą oszusta padła 74-letnia mieszkanka Czechowic-Dziedzic. Sprawca, który zapukał do drzwi jej mieszkania przy ulicy Księdza Barabasza oznajmił, że jest znajomym jej przyjaciela. Stwierdził, że przyjaciel właśnie kupuje kurtkę, na którą zabrakło mu pieniędzy w kwocie 800 złotych i poprosił, aby pieniądze te pożyczył dla niego od znajomej.

Reklama

Kobieta nie wahając się ani przez chwilę przekazała oszustowi gotówkę. Dopiero w rozmowie z przyjacielem, który stwierdził, że nie kupował żadnej kurtki, zorientowała się jak łatwo dała się oszukać.

Rysopis sprawcy: wiek około 40 lat, wzrost 170 cm, tęga budowa ciała, włosy krótkie, twarz pociągła. Ubrany w czarną kurtkę ze skóry.

Osoby, które mogą pomóc Policji w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza, numery telefonów 32-2153235, 33-8121208.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.