Wiadomości

  • 2 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2118

Kryminalni dopadli złodziei perfum! Sprawcy z 15 zarzutami

Pszczyńscy kryminalni ustali i zatrzymali sprawców kradzieży perfum na kwotę ponad 10 tysięcy złotych. 22-latka kradła wspólnie z dwoma mężczyznami. Podejrzani usłyszeli łącznie 15 zarzutów. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

Kryminalni dopadli złodziei perfum! Sprawcy z 15 zarzutami
Kryminalni dopadli złodziei perfum! Sprawcy z 15 zarzutami · fot. KPP Pszczyna


22-latka odpowie przed sądem za okradanie sklepów drogeryjnych i supermarketów oferujących sprzęt RTV/AGD. Kobieta działała wspólnie z dwoma mężczyznami - 27 i 28-letnimi mieszkańcami Czechowic-Dziedzic. Grupa odwiedzała kolejne drogerie, wybierając i kradnąc z nich luksusowe perfumy. Łupem szajki padały również droższe modele maszynek do golenia i alkomaty.

Zatrzymane osoby były już wcześniej karane. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, podejrzanym przedstawiono łącznie 15 zarzutów, a wartość zrabowanego towaru wyceniono na ponad 10 tys. zł.

W trakcie przesłuchania sprawcy przyznali się do zarzucanych im czynów. Kobiecie oraz jej kompanom grozi teraz 5 lat więzienia. O ich losie zdecyduje sąd.

BM / czecho.pl

źródło: KPP Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.