Wiadomości

  • 12 czerwca 2023
  • wyświetleń: 511

Gdzie wyjechać, aby uciec przed zimą?

Materiał partnera:

Dopadła Cię zimowa pogoda? Nie ma potrzeby cierpieć z powodu zimowej chandry, zwłaszcza gdy jest tak wiele miejsc na świecie, gdzie przez cały rok można cieszyć się doskonałym letnim słońcem - a wiele z tych miejsc znajduje się w USA. Kiedy nie możesz już znieść lodu i chłodu, zarezerwuj wycieczkę i wypożycz łódź w jednym z tych wspaniałych miejsc. Każda pora roku jest idealna na wizytę!

wakacje,urlop


Fort Lauderdale

Znany jako "Światowa Stolica Żeglarstwa", Fort Lauderdale co roku przyciąga rzesze turystów podczas ferii wiosennych i letnich wakacji, ale pogoda w mieście jest fantastyczna na wizytę przez cały rok. Od Nowego Roku do Wigilii możesz cieszyć się dniem spędzonym na pływaniu łodzią po Intracoastal lub spędzić noc na imprezowaniu w jednym ze słynnych klubów nocnych. Poszukaj destynacji na: http://przedsiebiorczosc-48h.pl/category/turystyka-i-hotelarstwo/.

Hawaje

Prawdopodobnie jeden z najbardziej oczywistych wyborów, Hawaje to szczyt ciepłych nocy i słonecznych dni. Średnia temperatura na wyspach hawajskich przez cały rok utrzymuje się na poziomie około 80 stopni, ale nawet w chłodne dni spada do około 70 stopni. Chociaż wyspy mają swoją własną porę deszczową, zwykle jest ona łagodna, a najdłuższy odcinek deszczu trwa około 2-3 dni. Możesz cieszyć się palmami, ananasami, zapierającymi dech w piersiach wodami i tancerzami hula od stycznia do grudnia!

Dubai

Kiedy czujesz zimno aż do kości, zamień rzeczy na wakacje w Dubaju. Wydaje się, że miasto ma tylko dwie temperatury: gorącą i gorętszą. W cieplejszych miesiącach baseny muszą być schłodzone, aby były orzeźwiające!

Rio de Janiero

Ci, którzy żyją w północnych klimatach, mogą bać się stycznia, ale jeśli masz szczęście spędzić go w Brazylii, masz szczęście! Styczeń w Rio osiąga temperatury powyżej 80 stopni, co jest idealną pogodą na kopanie stóp w piasku na jednej z ich słynnych plaż. Jednak styczeń to nie jedyny dobry czas na zwiedzanie miasta, temperatura nigdy nie spada poniżej 70 stopni przez cały rok.

Meksyk

Cały kraj Meksyku utrzymuje się przez cały rok w temperaturze od 75 do 85 stopni, co sprawia, że kurort Cancun jest idealnym miejscem o każdej porze roku. Tutaj znajdziesz mnóstwo ośrodków all inclusive, w których możesz spać, pić i jeść w dobrym stylu. Ciesz się dniami spędzonymi na parasailingu i nurkowaniu z rurką, podczas gdy wszyscy w domu trzęsą się w butach.

Teraz, gdy wiesz, gdzie wybrać się na idealną letnią pogodę przez cały rok, musisz po prostu znaleźć odpowiednią łódź, która pomoże Ci się nią cieszyć. Wiele firm ma statki, których potrzebujesz, aby każde wakacje były Twoimi wymarzonymi wakacjami. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Hawaje, czy Dubaj, mamy łódź! Wszystko czego potrzebujesz to załoga.