Wiadomości

  • 13 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2690

[FOTO] Nie zapomnieli o podopiecznych domu dziecka

W sobotę, 10 czerwca CKM Czechowicki Klub Motocyklowy po raz drugi gościł w Domu Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach. Motocykliści przygotowali tam piknik z okazji Dnia Dziecka.

Piknik w w Domu Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach - 10.06.2023 · fot. CKM Czechowicki Klub Motocyklowy


Jak relacjonuje CKM Czechowicki Klub Motocyklowy, wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14.00 małą parada motocyklową ulicami Czechowic-Dziedzic. Motocykliści w akompaniamencie tłumików i dźwięku silników wjechali na teren Ośrodka, gdzie specjalnie dla dzieciaków organizowali imprezę z okazji Dnia Dziecka.

- Impreza miała na celu uatrakcyjnić dzieciom ten dzień oraz przybliżyć im naszą pasję, jaką są motocykle i turystyka motocyklowa.Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla wychowanków oraz pociech naszych klubowiczów: dmuchańce, warkoczyki, farbowanie włosów, malowanie twarzy i tatuaże, animacje dla dzieci, gry i zabawy z motocyklistami, fanty dla dzieciaków, muzykę, wat cukrową, jazdy quadem moto-pomarańczą oraz motocyklem, a także grill, kawę, herbatę, napoje i ciastka - wyliczają członkowie Czechowickiego Klubu motocyklowego.

Wstęp był wolny, a wszystkie atrakcje dla dzieci - bezpłatne.

Piknik w w Domu Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach - 10.06.2023
Piknik w w Domu Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach - 10.06.2023 · fot. CKM Czechowicki Klub Motocyklowy


W trakcie imprezy odbył się mecz piłki nożnej dzieci vs motocykliści. Dzieci miały także możliwość przejazdu na miejscu pasażera wybranym motocyklem. Oprócz motorów był również quad i moto-pomarańcza.

- CKM otrzymał podziękowanie od dzieci, dyrekcji i wychowawców, za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy. Niezmiernie nas to cieszy i motywuje do kolejnych akcji. Cieszymy się, że możemy zrobić coś fajnego dla naszych dzieciaków. Chcemy, aby dzień dziecka kojarzył się im z tym, że kręci się tam dużo osób i jest wesoło, żeby był inny niż codzienna szara rzeczywistość. Myślę, że nam się to udało - podkreślają członkowie Czechowickiego Klubu Motocyklowego.

Przez dłuższy czas, razem z przygotowaniami do pikniku, trwała zbiórka pieniędzy na organizację wycieczki do wrocławskiego ZOO dla wychowanków czechowickiego Domu Dziecka. Wyjazd odbędzie się 21 czerwca.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.