Wiadomości

  • 14 czerwca 2023
  • wyświetleń: 3445

Trener MRKS odchodzi z klubu. Złożył rezygnację

Po półtorarocznym okresie pracy, z funkcji szkoleniowca czwartoligowego MRKS-u Czechowice-Dziedzice tuż po zakończeniu sezonu 2022/23 zrezygnował trener Wojciech Białek.

Wojciech Białek
Wojciech Białek · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Były już trener czechowiczan prowadził od stycznia ubiegłego roku, zastępując wówczas na tym stanowisku Jarosława Kupisa. W 45. spotkaniach o ligowe punkty jego podopieczni odnieśli 22 zwycięstwa, zanotowali 11 remisów i ponieśli 12 porażek (bilans bramkowy: 81-49).

W poprzednim sezonie MRKS pod wodzą Wojciecha Białka zdobył m.in. tytuł mistrza wiosny (4. miejsce w całych rozgrywkach), natomiast w zakończonych w miniony weekend - tegorocznych zmaganiach, jego zespół sklasyfikowany został na dziewiątej lokacie.

- Decyzja o odejściu z Czechowic-Dziedzic ma głównie związek z dalszym brakiem możliwości pogodzenia funkcji szkoleniowca w naszym klubie z obowiązkami zawodowymi - poinformował MRKS Czechowice-Dziedzice.

- W imieniu wszystkich kibiców, zawodników, oraz kierownictwa naszego klubu pragniemy Wojciechowi Białkowi złożyć serdeczne podziękowania za serce, włożony trud i zaangażowanie podczas pracy w MRKS-ie, życząc jednocześnie powodzenia i samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i dalszej przygodzie trenerskiej! - dodał MRKS.

Nazwisko nowego szkoleniowca czechowiczan powinno być znane w ciągu najbliższych kilku dni.

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.