Wiadomości

  • 19 czerwca 2023
  • 25 czerwca 2023
  • wyświetleń: 4649

Powiat bielski zaprasza na swoje święto. Enej gwiazdą imprezy

Za nami:

Wielkimi krokami zbliża się Święto Powiatu Bielskiego oraz Gminy Porąbka. Wydarzenie będzie odbywać się 24 i 25 czerwca na stadionie LKS Zapora Porąbka (ul.Stadionowa 5 w Porąbce).

Zespół Enej
Zespół Enej · fot. Facebook / Enej


- To będzie weekend wypełniony dobrą muzyką i doskonałą zabawą! Na scenie zaprezentuje się m.in. zespół Enej i Postman. Prosto ze słynnej ławeczki z popularnego, polskiego serialu "Ranczo" przybędzie do nas Kabaret Ranczo. Tradycyjnie wystąpią również laureaci naszego Przeglądu SAGA '2023 - zapowiada powiat bielski.

Podczas imprezy odbędzie się także Przegląd Potraw Regionalnych "Kulinarne Dziedzictwo". Nasze kochane panie z KGW już szykują dla Was same rarytasy. Ponadto będzie będzie można wziąć udział w warsztatach z wypieku chleba w tradycyjnym piecu w ramach Beskidzkiego Jarmarku Rzemiosła, pomalować kamyki albo kupić kompozycje z lawendy prosto z zabrzeskiej plantacji.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży, amatorów sportu czy też wielbicieli laserów. Szczegóły można znaleźć na poniższym plakacie.

Powiat bielski zaprasza na swoje święto. Enej gwiazdą imprezy
Powiat bielski zaprasza na swoje święto. Enej gwiazdą imprezy · fot. Powiat bielski

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.