Wiadomości

  • 25 czerwca 2023
  • 1 lipca 2023
  • wyświetleń: 2536

Plan sparingowy MRKS-u - przygotowanie do nowego sezonu

Zakończyły się rozgrywki IV ligi śląskiej (gr.II), w których piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice uplasowali się na dziewiątej lokacie w tabeli. Opracowany jest już plan przygotowań drużyny do sezonu 2023/24 oraz lista sparingpartnerów, z jakimi MRKS zmierzy się w trakcie krótkiego - letniego okresu przygotowawczego.

Drużyna czechowickiego MRKS-u
Drużyna czechowickiego MRKS-u · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Czechowiczanie pierwsze zajęcia zaliczą 10 lipca (poniedziałek) na stadionie MOSiR i rozegrają co najmniej cztery mecze sparingowe, a także najprawdopodobniej starcie w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bielskiego.

Nowy sezon - o ile inaczej nie zadecydują delegaci Śląskiego Związku Piłki Nożnej na zjeździe 30 czerwca, będzie w naszym województwie ostatnim rozgrywanym równolegle w formule dwóch grup, a w związku z czekającą nas reformą spadkiem objęte zostaną w obu grupach drużyny z miejsc 11-16, co zwiastuje bardzo ciężkie i zarazem interesujące zmagania. Premierowa kolejka zaplanowana została na drugi weekend sierpnia (12-13.08).

Plan sparingowy MRKS Czechowice-Dziedzice (LATO 2023):  • 15 lipca (sobota) - Beskid Andrychów /IV liga małopolska/
  • 22 lipca (sobota) - Unia Kosztowy /Liga okręgowa - gr.IV Katowice-Sosnowiec/
  • 29 lipca (sobota) - LKS Jawiszowice /IV liga małopolska/
  • 5 sierpnia (sobota) - Iskra Pszczyna /Liga okręgowa - gr.V Bielsko-Biała-Tychy/.


Miejsca i godziny rozpoczęcia powyższych meczów sparingowych będą ustalane na bieżąco.

ar / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.