Wiadomości

  • 23 czerwca 2023
  • 3 lipca 2023
  • wyświetleń: 6527

Asfaltowanie ul. Lipowskiej. Będą utrudnienia w ruchu

Za nami:

Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej informuje o utrudnieniach w ruchu w związku z prowadzonymi pracami nad odtworzeniem nawierzchni dróg powiatowych Lipowskiej i Zamkowej. Roboty mają związek z budową kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej. Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe III etap asfaltowania ul. Lipowskiej zaplanowany na dzień 1 lipca (sobota) został przełożony na dzień 3 lipca (poniedziałek).

objazd, zakaz wjazdu, roboty drogowe
Uwaga! Całkowite zamknięcie dróg na czas robót! · fot. um.czechowice-dziedzice.pl


Oprócz wstrzymanego dojazdu do posesji zlokalizowanych przy ulicach Zamkowej i Lipowskiej, utrudnienia mogą dotyczyć również mieszkańców ulic: Jaskółczej, Słowiczej, Oliwnej, Spółdzielczej, Jaśminowej, Bukowej i Cienistej.

Przewidywane utrudnienia w ruchu drogowym:

UWAGA!
Ze względu na przyjętą technologię prowadzenia robót oraz minimalizacją ilości miejsc łączeń nawierzchni w celu wydłużenia trwałości wykonywanych prac, w trakcie prowadzenia robót konieczne będzie całkowite zamknięcie ww. dróg dla ruchu kołowego. W trakcie prowadzenia robót nie będzie możliwy dojazd do posesji.

Przejazd po wykonanych odcinkach nawierzchni możliwy będzie po zakończeniu ich zagęszczania oraz po ich wystudzeniu (ruch samochodów osobowych możliwy będzie po 2-3 godzin od zakończenia ww. prac).

Wykonawca prosi o stosowanie się do wprowadzanej organizacji ruchu i zachowanie szczególnej ostrożności. Przeprasza za utrudnienia.

Uwaga pasażerowie PKM!

W związku z prowadzonymi pracami odtworzeniowymi wystąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów linii nr 2 i 3. Szczegóły na stronie PKM.

ar / czecho.pl

źródło: Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.