Wiadomości

  • 23 czerwca 2023
  • 25 czerwca 2023
  • wyświetleń: 7873

[FOTO] Czołowe zderzenie na granicy Bestwiny i Czechowic-Dziedzic

W Bestwinie na ul. Krakowskiej, niedaleko granicy z Czechowicami-Dziedzicami, około godz.13.00 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kraksa wyglądała bardzo groźnie. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Czołowe zderzenie na granicy Bestwiny i Czechowic - 23.06.2023
Czołowe zderzenie na granicy Bestwiny i Czechowic - 23.06.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika / Agnieszka


Zdarzenie miało miejsce na wysokości stawów. Jak przekazała nam asp. sztab. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej, policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Z pierwszych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca Saeta z nieznanych na ten moment przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z Mitsubishi. Kierowcy byli trzeźwi. Do szpitala przewieziono dwie osoby podróżujące Mitsubishi. Stan poszkodowanych nie jest znany.

Przez ponad godzinę droga była zupełnie nieprzejezdna. Przed godziną 15.00 służby przystąpiły do usuwania skutków zdarzenia. Droga została odblokowana jeszcze przed godziną 16.00.

ar, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.