Wiadomości

 • 24 czerwca 2023
 • 27 czerwca 2023
 • wyświetleń: 5742

Pojedynek o tytuł Super Dzieciaka. Relacja i zapowiedź Wielkiego Finału

Za nami kolejna stacja autorskiego projektu Elżbiety Zarębskiej "Pociąg do Stacji Forma". Tym razem z najmłodszymi i dla najmłodszych w piątek 23 czerwca w Parku Szwajcarska Dolina odbyła się kolejna edycja "Pojedynku o tytuł Super Dzieciaka"! Zobaczcie zdjęcia!

Pojedynek o Tytuł Super Dzieciaka na powitaniu lata w Parku Szwajcarska Dolina - 23.06.2023 · fot. Elżbieta Zarębska


W imprezie udział wzięło mnóstwo wspaniałych dzieci gotowych na nowe wyzwania. Najmłodsi mogli spróbować swoich sił w pięciu konkurencjach:

 • w Strefie smaku było smakowicie, dzieci chętnie kosztowały i smakowały, ale mistrz mógł być tylko jeden! Została nią Lena Kopeć!
 • w konkurencji Mistrz Czarodziej było bajkowo, bańki mydlane stworzone przez dzieci walczyły o tytuł największej. Zaczarowała tę strefę Nadia Bonk, zdobywając tytuł Mistrza Czarodzieja.
 • w kolejnej Strefie na komendę wojskową zameldowały się wszystkie dzieci, aby wykazać się w konkurencji Bystrzak Sokole Oko. Wygrała ją Maria Pezda!
 • Mistrz Go Jump wyłoniony został z wszystkich małych akrobatów i gimnastyków - została nim Nina Świerad!
 • w strefie Boba Budowniczego po licznych dogrywkach zwyciężył Patryk Machała!
 • konkurencja zbiorowego skakania na skakance również przyciągnęła wielu śmiałków, w tegorocznej edycji konkurencje wygrał Filip Kóska z czasem 3,14 pobił zeszłoroczny wynik Natalii 2,60.


Zwycięzcy pięciu konkurencji spotkają się w wielkim finałowym pojedynku o Tytuł Super Dzieciaka, który rozegrany zostanie na zakończenie wakacji!

Występy grup akrobatyki, gimnastyki, cheerleadingu, pokazy zawodniczek acro solo Klubu Sportowego Strong Life będzie można również zobaczyć w finałowej imprezie.

- Wszystkich uczestników wczorajszych zmagań serdecznie zapraszamy na Wielki Finał gdzie nie tylko wyłonimy "Super Dzieciaka'' 2023, ale wręczymy statuetki i nagrody dla wszystkich startujących. Wszystkie dzieci które w dniu wczorajszym posiadały numer startowy zostaną zaproszone do udziału w kolejnej imprezie i zabawie przez wiadomość sms - mówi Elżbieta Zarębska.

Wczorajszej imprezie poza deszczem towarzyszyły niesamowite emocje i wspaniała zabawa, rozlosowane zostały cenne nagrody i atrakcyjne prezenty. Elżbieta Zarębska dziękuje wszystkim małym sportowcom, tancerzom, budowniczym, gimnastykom oraz akrobatom, czyli małym bohaterom, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji imprezy, podczas której jej uczestnicy nie tylko dobrze się bawili, ale pomagali również Emilce, na której leczenie i rehabilitację prowadzona była zbiórka. W loterii fantowej na rzecz Emilki nagrodę główną hulajnogę elektryczną wylosowała Zuzia Karkut.

Za pomoc w organizacji tegorocznej imprezy organizatorka dziękuje:

 • Stowarzyszeniu Kick-Boxingu Beskid Dragon
 • Parkowi Trampolin Go Jump
 • OSP Czechowice
 • MOSiR-owi w Czechowicach-Dziedzicach.


Do zobaczenia w Wielkim Finale na zakończenie wakacji!

Patronat honorowy nad "Pojedynkiem o Super Dzieciaka" objął burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.