Wiadomości

  • 26 czerwca 2023
  • 4 września 2023
  • wyświetleń: 6122

Pianino, gitara, ukulele - indywidualne lekcje w ognisku muzycznym

Za nami:

Już od początku września Miejski Domu Kultury zaprasza na indywidualne lekcje gry na pianinie i gitarze - klasycznej, akustycznej, elektrycznej, basowej i ukulele.

Nauka gry na gitarze
Nauka gry na gitarze · fot. pixabay.com


GitaraZajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczniowie poznają tajniki gry na tym instrumencie zarówno w technice gry klasycznej jak i akordami. Mogą zaprezentować swoje umiejętności na koncertach organizowanych przez MDK. Każdy z nich ma także możliwość wyboru nauki gry na gitarze klasycznej lub elektrycznej. Wszechstronny dobór repertuaru od klasyki do muzyki rockowej kształtuje i rozwija zainteresowania młodzieży. Lekcje prowadzone są przez doświadczonego pedagoga, wieloletniego nauczyciela gry na gitarze.

PianinoZajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczestnicy uczą się w ich trakcie grać utwory muzyki klasycznej, a także rozrywkowej. Grają solo lub w duetach, co wymaga szczególnego skupienia, koncentracji. Gra na tym wymaga­ją­cym instrumencie daje możliwość wszechstronnego rozwoju muzycznego dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzi muzyk, pedagog z wieloletnim doświadczeniem.

Zapisy prowadzi i informacji udziela sekretariat MDK.

pianino gitara

ar / czecho.pl

źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj