Wiadomości

  • 5 lipca 2023
  • 9 lipca 2023
  • wyświetleń: 3593

[FOTO] Minister odwiedził jednostki OSP. Poruszono ważne kwestie

W poniedziałek, 3 lipca jednostki OSP z terenu gminy Czechowice-Dziedzice odwiedził minister Michał Wójcik. Towarzyszyli mu Beata Białowąs, członkini Zarządu Województwa Śląskiego, bryg. Roman Marekwica, Komendant Miejski KM PSP w Bielsku-Białej oraz burmistrz Marian Błachut. Podobne spotkania odbyły się w pozostałych jednostkach OSP w powiecie bielskim.

Minister Michał Wójcik w jednostce OSP Ligota - 3.07.2023
Minister Michał Wójcik w jednostce OSP Ligota - 3.07.2023 · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Jak informuje Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej, "podczas spotkań poruszano kwestie dotyczące potrzeb oraz planów rozwojowych, a także podejmowanych przedsięwzięć w obszarze danej jednostki".

Minister Michał Wójcik w jednostce OSP Dziedzice - 3.07.2023
Minister Michał Wójcik w jednostce OSP Dziedzice - 3.07.2023 · fot. KM PSP Bielsko-Biała


- Omówiono również rezultaty wejścia w życie ustawy o Ochotniczych Strażach Pożarnych oraz współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego, a także współdziałania Państwowej Straży Pożarnej z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi, dziękując jednocześnie za dotychczasowe zaangażowanie w służbę na rzecz bezpieczeństwa naszego regionu - dodała bielska KM PSP.

Minister Michał Wójcik w jednostkach OSP w powiecie bielskim - 3.07.2023 · fot. KM PSP Bielsko-Biała

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.