czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2008
  • wyświetleń: 2201

Złodzieje grasują w Czechowicach

Policja apeluje o ostrożność. W ostatnich dniach doszło do kilkunastu kradzieży kieszonkowych, w których złodzieje wykorzystali pośpiech, roztargnienie, ale także zwykłe niedbalstwo i lekkomyślność ofiar. Kieszonkowcy grasowali w centrach handlowych, sklepach, lokalach gastronomicznych, autobusach miejskich i pociągach. Przekonały się o tym liczne osoby.

W sklepie przy ulicy Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonej i skradł z jej torebki portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 420 złotych.

Pamiętajmy także, aby nie pozostawiać wartościowych przedmiotów w samochodach. W Czechowicach-Dziedzicach sprawca włamał się do Forda Fiesty zaparkowanego pod jedną restauracji, z którego skradł pieniądze w kwocie 23400 złotych, panel radioodtwarzacza, 20 płyt kompaktowych oraz dokumenty firmowe.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.