Wiadomości

  • 14 lipca 2023
  • wyświetleń: 3917

Zmarł były prezes MRKS i zasłużony członek OSP Dziedzice

Zmarł Tadeusz Kapias, prezes MRKS Czechowice-Dziedzice w latach 1987 - 1990, a także zasłużony członek OSP Dziedzice. Miał 74 lata.

Tadeusz Kapias
Tadeusz Kapias · fot. Facebook / OSP Dziedzice


O śmierci Tadeusza Kapiasa poinformowała jednostka OSP Dziedzice w mediach społecznościowych w czwartek, 13 czerwca.

- W dniu dzisiejszym nasza jednostka poniosła kolejną bardzo bolesną stratę. Na wieczną służbę odszedł dh Tadeusz Kapias, wieloletni gospodarz naszej OSP, członek zarządu, Komisji rewizyjnej kilku kadencji na szczeblach gminnych i powiatowych. Społecznik, organizator życia OSP "Dziedzice" w Czechowicach-Dziedzicach. Cześć Jego Pamięci - możemy przeczytać we wpisie jednostki.

Loading...


Tadeusz Kapias to także zasłużony działacz MRKS Czechowice-Dziedzice. W latach 1987 - 1990 był prezesem klubu, pełnił również funkcje sekretarza i kierownika ds. bezpieczeństwa. - Oddany kibic i przyjaciel naszego klubu - napisał MRKS na Facebooku.

Loading...


Msza święta żałobna w intencji zmarłego Tadeusza Kapiasa zostanie odprawiona w najbliższą sobotę, 15 lipca o godzinie 11.00 w kościele pod wezwaniem Opatrzności Bożej w Ligocie, przy ul. Bielskiej 25.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Dziedzice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSP Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Dziedzice" podaj