czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 lutego 2008
  • wyświetleń: 766

Zostań strażakiem OSP Kaniów

Męstwo, odwaga, zdolność do poświęceń, wytrwałość oraz umiejętność działania w trudnych warunkach to cechy, które charakteryzują członków OSP. Już w niedzielę 3 lutego od godz. 10 na wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi OSP w Kaniowie będą czekać strażacy.

Reklama

Kaniowska jednostka wcielona jest do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Osoby, które są członkami straży pożarnej mają możliwość uczestniczyć w szkoleniach i zdobywać wiele uprawnień takich jak: ratownik WOPR, sternik motorowodny, ratownik medyczny, uprawnienia do obsługi piły spalinowej, każdy może nauczyć się szybkiego wiązania lin oraz technik wysokościowych.

Młodzież w Drużynie Pożarniczej ma do dyspozycji bezpłatny dostęp do internetu w strażackiej świetlicy, możliwość uczestnictwa w tanich biwakach i obozach organizowanych przez związek OSP. Zaproszenie jest skierowane nie tylko do chłopców i panów, ale również do pań i dziewcząt.

mike / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.