Wiadomości

  • 27 lipca 2023
  • wyświetleń: 5775

Awantura w bloku na czechowickim "Manhatanie". Interweniowała straż miejska

We wtorek 25 lipca po godzinie 15.20 dyżurny czechowickiej straży miejskiej zadysponował patrol do jednego z bloków przy ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Według zgłoszenia mieszkańców nietrzeźwy mężczyzna awanturował się na klatce schodowej na 5. piętrze oraz zakłócał spokój i porządek publiczny.

Awantura w bloku na czechowickim "Manhatanie". Interweniowała straż miejska
Awantura w bloku na czechowickim "Manhatanie". Interweniowała straż miejska · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


Jak relacjonuje straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach, przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie.

- Mężczyzna był pod silnym wpływem alkoholu, a na dodatek miał całą zakrwawioną twarz z uwagi na rozcięty łuk brwiowy. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Strażnicy zmuszeni byli zastosować środek przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek z uwagi na jego agresywne zachowanie - dodaje SM.

Ustalono również tożsamość mężczyzny, którym okazał się 41-letni mieszkaniec naszej gminy. Po zbadaniu przez załogę zespołu ratownictwa medycznego awanturnik został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego z uwagi na uraz głowy.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.