Wiadomości

  • 27 lipca 2023
  • 28 lipca 2023
  • wyświetleń: 7977

W Bielsku-Białej będzie nagrywany hitowy serial. Poszukują statystów - szczegóły

Hitowy serial telewizji Polsat - polska wersja "Sługi Narodu" - będzie kręcony w Bielsku-Białej! Producenci poszukują około 260 statystów.

wojenne dziewczyny
W Bielsku-Białej będzie nagrywany hitowy serial. Poszukują statystów - zdj. ilustracyjne · fot. bielsko.tv


Zdjęcia zaplanowano na wtorek 1 sierpnia. Ogłoszenie pojawiło się w mediach społecznościowych. Jak możemy przeczytać, poszukiwane są kobiety i mężczyźni w wieku od 17. do 60. roku życia, a także dzieci od 7. do 15. lat. Statyści będą pełnić rolę pasażerów na dworcu, fotoreporterów, dziennikarzy i policjantów.

Stawka wynosi 90 złotych płatne gotówką po planie. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail sn2.serial@gmail.com - należy podać imię, nazwisko, wiek, numer telefonu oraz przesłać swoje zdjęcia.

W Bielsku-Białej będzie nagrywany hitowy serial. Poszukują statystów
W Bielsku-Białej będzie nagrywany hitowy serial. Poszukują statystów · fot. Etta Unagi


"Sługa Narodu" to polska wersja ukraińskiego serialu komediowego, w którym kilka lat temu zagrał Wołodymyr Zełenski. Cykl wyreżyserował Okił Khamidov. W głównej roli występuje Marcin Hycnar, widzowie w serialu oglądać mogą także m.in. Krzysztofa Dracza, Danutę Stenkę, Mariusza Ostrowskiego i Sławomira Orzechowskiego.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.