czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 lutego 2008
  • wyświetleń: 2007

Drogi w Czechowicach i Bestwinie

Burmistrz Czechowic–Dziedzic zatroszczył się o drogi w gminie i ogłosił nieograniczony przetarg na zadanie pn. „Naprawa przełomów w drogach asfaltowych na terenie Gminy Czechowice – Dziedzice”.

Reklama

Oferty należy składać w Urzędzie Miejskim w Czechowicach – Dziedzicach do 15 lutego do godz. 9.00. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia dostępna jest w Urzędzie Miejskim (9,50 zł), jak również na www.czechowice-dziedzice.pl target=_blank class=dodaj>stronie internetowej.

Podobny przeterg na remont dróg gruntowych na terenie gminy ogłosił wójt gminy Bestwina. Chodzi o remont dróg w sołectwach: Kaniów, Bestwina, Bestwinka, Janowice, w zależności od potrzeb i zlecenia Zamawiającego.

Oferty w biurze Wójta Gminy należy składać do 15 lutego do godz. 9.00. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia dostępna jest na www.bestwina.pl target=_blank class=dodaj> stronie Urzędu Gminy oraz na wniosek i za opłatą (8,00 zł) w Urzędzie Gminy.

mike / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.