czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 lutego 2008
  • wyświetleń: 826

Władze miasta gościły w Niemczech

W styczniu na zaproszenie burmistrza Hiddenhausen - Ulricha Rolfsmeyera przedstawiciele władz samorządowych Czechowic-Dziedzic, gościli w naszym partnerskim mieście w Niemczech.

Reklama

Władze miasta gościły w Niemczech
Ratusz w partnerskim Hiddenhausen.


Do Hiddenhausen pojechali - burmistrz Marian Błachut, jego zastępca Jacek Puchała oraz radni Alicja Ogiegło i Stanisław Pindel.

- Mogę tę wizytę uznać za bardzo udaną i korzystną. Atmosfera, jaką nam zgotowano była naprawdę przyjacielska i udowodniła, że nasze partnerstwo nie jest tylko na papierze – powiedział burmistrz Marian Błachut.

- Wynieśliśmy z tej wizyty bardzo wiele - a przede wszystkim, mam nadzieje, że zapoczątkowała ona ożywienie kontaktów sportowych i kulturalnych, a przecież poprzez takie kontakty tworzy się więź, która przenosi się na inne dziedziny współpracy np. gospodarczej. To może być zaczyn do tego typu działań – dodał burmistrz.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.