Wiadomości

  • 16 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 4230

[ZDJĘCIA] Za nami wakacyjne warsztaty Super Dzieciaków!

Ahoj Przygodo - powiedziały dzieci 3 lipca! Klub Sportowy Strong Life Czechowice-Dziedzice po raz kolejny zaprosił najmłodszych mieszkańców naszego miasta na wakacyjne warsztaty Super Dzieciaków! Zobaczcie zdjęcia!

Za nami Wakacyjne Warsztaty Super Dzieciaków-Klub Sportowy Strong Life · fot. Elżbieta Zarębska


Najmłodsi szukali przygód na lądzie i na wodzie, były wyzwania do pokonania oraz towarzyszące im emocje, była wspaniała zabawa.

- Szukaliśmy skarbów, było indiańskie canoe, przemierzyliśmy Tatrzański Park Narodowy, zdobyliśmy Paszport Młodego Odkrywcy, zmierzyliśmy się na Torze OCR Village Kids. W podchodach odnaleźliśmy wszystkie wrocławskie krasnale, była przeprawa statkiem, sprawdzimy się w paintballu w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej wyruszyliśmy na podchody pod hasłem "Tajemnice Sokolich Gór''. Był także tor saneczkowy oraz park linowy. Była wspaniała zabawa! Zapraszamy za rok - mówi Elżbieta Zarębska.

Bo wakacje są od tego, aby bawić się na całego!

Elżbieta Zarębska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Sportowy Strong Life

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj